Koncert Dyplomowy
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 974.A+ A A-

21.05.2013 Godzina 20:00

Zapraszamy na specjalne koncerty dyplomowe wokalistów, studentów jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku
Tego dnia usłyszycie Agnieszka Bigaj, Hanna Woźniak oraz Rafała Sekulak

 

Agnieszka Bigaj
Razem ze wspaniałymi muzykami: Patrykiem Kraśniewskim, Jurkiem Markuszewskim, Piotrem Lewańczykiem i Krzysiem Nowickim, Agnieszka przełożyła w fizyczną formę piosenek pomysły, które od dawna wykluwały się w jej głowie. Szeroki zakres inspiracji pozwolił stworzyć materiał, który pięknie dopełnią covery Bjork, Jassie Ware czy Jazzanovy. Wszystkie autorskie kompozycje wywodzą się z zakorzenionej głęboko w Agnieszce muzyki soulowej, jednak w aranżacji wokalistka nie boi się wykorzystywać elektroniki, mocnych gitar czy transowości. Recital wspomogą wokalnie Sabina Nycek, Gabriela Janusz oraz Magda Gajdzica, które również zagra na flecie. Agnieszka na co dzień jest wokalistką trójmiejskiego zespołu New New, który wydał swoją debiutancką płytę w marcu br. nakładem Polskiego Radia oraz tercetu wokalnego Mocha.


Hanna Woźniak
Wokalistka i aktorka dubbingowa. Znana z drugiej edycji programu X factor gdzie zachwyciła jurorów brawurowym wykonaniem utworu Barbry Streisand. Wspólnie z pianistą i aranżerem Arkiem Krawielem połączyli swoje muzyczne pasje i założyli zespól "Funk U" Materiał na płytę pierwszy raz ujrzy światło dzienne właśnie w klubie "Pokład".Koncert premierowy zagrany będzie w oryginalnym składzie zespołu : Piano:Arek Krawiel,instrumenty klawiszowe:Adam Pietrzak,gitara:Michał Zienkowski,bass: Piotr Gierszewski,perkusja:Łukasz Łapiński,saksofon: Łukasz Juźko.

Gościnnie w utworze"I was made for you" wystąpi również Mateusz Krautwurst( The Voice of Poland,Fabryka Gwiazd)oraz znakomite chórki:Paulina Łaba,Paulina Grochowska oraz Ewa Kłosowicz. Autorskie kompozycje są mieszanką soulu,funku,popu i jazzu.


Rafał Sekulak
Pochodzący i mieszkający na stałe w Poznaniu. Laureat "Szansy na Sukces" oraz finalista "Bitwy na głosy" wspólnie z zespołem Mezo.Wokalista,multiinstrumentalista i aranżer.Do swojego koncertu dyplomowego zaprosił znakomitych i cenionych muzyków: Piano-Michał Ciesielski,bass:Piotr Gierszewski,Perkusja: Adam Golicki,Saksofon:Łukasz Juźko. Chórki: Patrycja Michalczak,Mateusz Obroślak.
Rafał zaprezentuje własne,autorskie kompozycje oraz covery we własnych ,oryginalnych aranżacjach, utrzymujące się w klimatach muzyki jazzowej i rozrywkowej.

 

Więcej w tej kategorii: « Nasze referencje Kontakt »

Log in or create an account